POLİTİK ASORTİK

Müge Anlı, Suudi Arabistan Konsolosluğunda Kaybolan Amerikalı Gazeteci Cemal Kaşıkçı İçin Kolları Sıvadı

Geçtiğimiz günlerde konsoloslukta öldürüldüğü iddia edilen ve 20 gündür kayıp olan Suudi-Amerikan gazeteci Cemal Kaşıkçı için Amerikan Başkanı dahil bütün liderler devreye girdi. Tüm dünyanın olayın perde arkasını öğrenmek için varını ortaya koyduğu noktada kurtarıcı ses Anlı’dan geldi. Türkiye’de Dedektif Gadget’in bile çözemediği gizli kapaklı olayları, cinayetleri, kayıp ilanlarını deşifre eden Müge Anlı bu olaya sonunda el atarak tüm dünyaya derin bir ohhh çektirdi.

Anlı kameralara yaptığı açıklamada , ”FBI, Mossad ve bilumum istihbarat örgütleri bilgi almak için kanala hücum etti. Arkadaşlar benim çözeceğim bir olay olsa kuran nimet çarpsın bu zamana kadar çözerdim. Ama illa benden yardım isteniyorsa ben şuanda Suudi Veliahtın annesinin acil bir şekilde canlı yayına bağlanmasını istiyorum. Onun anasına bir çift lafım olacak” dedi.

Müge Anlı’dan umutlu olan Dünya liderleri olayın sadece basit bir kayıp ilan olması için Papa’nın telgrafı ile 10 Kasım’da Vatikan’da dua ederek bir araya gelecekler…

Kaynak: KireMİT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir