POLİTİK ASORTİK

WC Fiyatlarına Gece Yarısı İtibari İle Zam Geldi!

Dölar öro fırlaması sonrası anamızı ağlatan zamların ardı arkası kesilmiyor. Fırsattan istifade eden de zam yaptı, etmeyen de zam yaptı. Kısacası ekonomi götümüze girdi arkadaşlar bunun lamı cimi yok. Yok kriz yokmuş yok bilmem faso fiso bunların hepsi traş hemde damat traşı..

Gel gelelim rücu eden bu boku kim temizler. Lan avrat olsan alınmazsın derler ya! Ekmeğe zam! Suya Zam! Lan bir Playstation oyunu olmuş 470,00 TL sen neden bahsediyosun Nereeee Sıçacaklar!!! neyse zamma gelelim…

Bugün WC ve Kanalizasyon Federasyonu Genel Başkanı Şerafettin Veresiye oluşan piyasa koşulları nedeniyle Tuvaletler ve Kanalizasyon Federasyon birliğine bağlı çalışan 340 bin işletmeci ile ortak bir  karara imza attı. Alınan Kararı Şerafettin Veresiye şu şekilde açıkladı: ” Gelinen son nokta itibari ile oluşan zamlarla beraber bokun katma değerindeki beher hacmi artışı nedeniyle gündelik alınan gıda ile bu gıdanın pahalılaştığı tuvaletlerimizde yapılan incelemer sonucu ortaya çıkmıştır. Oluşan hassas denge özellikle basurlu kardeşlerimizi çok derinden etkilemiştir. Bu sebeple Belediyemizden  aldığımız bok imar ruhsatı ile birlikte bu gece saat 22:00 gösterdiği an hep birlikte sıçacağız!!! Bu sıçmığın m3 olarak ölçümü Bakanlıkça belirlenen labaratuarlarda yapılacaktır. Gıdalara yapılan zamlarla birlikte otomatik olarak bokun beher hacmindeki m3 fiyatı temizliği artmıştır. Yeni tarifemiz şu şekilde olacaktır.”

Büyük Tuvalet : 2 TL

Küçük Tuvalet: 1,5 TL

Büyük ve Küçük Aynı Anda : 3,0 TL

Büyük Önce Küçük Sonra: 3,5 TL

Küçük Önce Büyük Sonra: Bedava

Götüne güvenen herkesi bekleriz.

Esnaf Tepki Gösterdi

Zam sonrası tuvaleti olmayan esnaf arabaların arasına bırakmaya başladı. Balıkçılık yapan Ahmet Esnaf: Ya arkadaş bokun dolarımı olur veya tekrar soruyorum doların bokumu olur. Neyse anlayan anladı…. Yazıklar olsun çövdürmeyede zam olur mu yauv ” dedi.

Kaynak: Tuvalet Birliği Federasyonu Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir