POLİTİK ASORTİK

Telefonunu Çok Seven Genç Kız Mezar Taşını İphone’dan Yaptırdı

 

 

 

Rusyanın Sn. Petersburg şehrinde 28 yaşında ölen İvana Strotoskova adlı bir genç kız mezar taşını çok sevdiği iphone 6 şeklinde yaptırdı.

Daha öncede başka bir kişi Blackberry marka telefon ile mezar taşını yaptırdı. Şimdi vatandaşlarımızdan yerli telefonla ilgili mezar taşı yaptırmalarını bekliyoruz.

Konu ile alakalı olarak sosyal medya geyikleri ve yorumları devam ediyor…

(Civili Kek): Sevenlerinin tercihidir eyvallah fakat şöyle de bir konu var…
mezar taşları tarihçiler için mükemmel kaynaklardır. yüzlerce yıl sonra o mezar taşı bulunduğunda yaşadığımız dönemle ilgili neler düşünelecek çok merak ediyorum…

(seriati celileyi ahmediye) Belki herkes bakınca burada geyik görüyor, ioslar androidler espriler şakalar düşünüyor olabilir ama ben bakınca hayatının baharında 28 yaşında bir insanın ölümünü görüyorum. dikkatli bakılırsa resimli mezar taşları diğer mezarlarda da görülebilir. ve bu taş da sadece bir miktar diğerlerinden büyük. tek farkı logo ve ses düğmeleri olmuş ki sağlığında çok sevdiği bir eşyası şeklinde yapılması bence sadece ince, hüzünlü bir hareket.

(aulutrene) ios 7 mezar edition
mermer : corning gorilla glass 3
taş: macintosh
boyut : 50,5 inch
renk : uzay grisi
güvenlik : face id parmaklık, parmak koklayıcı köpek, tabutum nerede özelliği
öbür tarafa bağlantı hızı : 3g,lte,cat 400, cat 600

(Obturator) Allah’ım sen günah yazma ,ya’rabbim.

bu rusların sanatsal yeteneklerine hayran olmamak imkansız. mezar taşı falan ama yani cidden çok başarılı bir uygulama. adamlar resim, müzik, sinema, fotoğraf, sahne sanatları vs her konuda çok başarılılar. gerçi sovyetlerden kalan slav ülkelerinin hepsi böyle. zamanında komünist sistem mükemmel oluşturmuş eğitim sistemini.

(schoko pirens) ölene bile “attention whore” yazanlar var, ne diyeyim. he ölürken bile son selfiesini cekti, altina da hastanede ölme qeyfi yazdi. aile sadece kizina bir jest yapmis diyelim. bizim burada tabutun üzerine fener bayragi koymaktan farksiz.

(Dandik Tavsan) Kızlarını çok seven bir rus ailenin vefat etmiş evlatlarına verdiği son hediyedir…

o değil de, gencecik, su gibi bir avladımızmış… keşke yaşasaymış da… kimse evlat acısı yaşamasın… ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum… içim burkuldu… gerçekten..

Daha öncede benzer uygulama 2010’da yapılmış ve çok ilgi görmüştü.

Kaynak:AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir