Ana SAYFA

Berat Albayrak Açıkladı; Fenerbahçe McKinsey İle Görüşmelerini KAP’a Bildirdi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın bonservis konusunda Amerikalı orta ekonomi oyuncusu Mc Kinsey ile anlaşamaması ve bu konun medyaya yansımasından sonra sözleşmede yer alan bir maddeye göre taraflar karşılıklı imzaları fes etti. Yaklaşık 90 gün sahalarda kalan MCKINSEY için söylenenler akıllara Kemal Derviş’i getirdi.

İŞTE MCKINSEY HAKKINDA YALAN YANLIŞ BİLİNENLER!

mckinsey’in dedesi osmanlı’nın çöküş yıllarında düyun-u umumiye’de katiplik görevini eda ediyordu. amcasının oğlu da çanakkale savaşları’nda ingilizler’in tarafında savaşan mckinsey paşa’ydı.
katip mckinsey aynı zamanda üsküdar’a gider iken türküsünde bahsedilen katip’tir aslında. rahmetli dedesi çok yakışıklı olduğu için üsküdar’lı hanımların yoğun ilgisine mazhar olan katip mckinsey adına böyle bir türkü uydurulmuş. eser anonimdir çünkü üsküdarlı hanımlar’ın ortak sevdasının bir ürünüdür. şimdi anladınız mı erdoğan’ın neden mckinsey danışmanlık şirketiyle çalıştığını? (kuba gibiyim kendi kendime yeti)

FENERBAHÇE KAP’A BİLDİRDİ

Ali Koç’un büyük hırslar ile transfer ettiği Philip COCU beklenen performansı sergileyemedi 10 maçta 20 mağlubiyet , 30 beraberlik, yaklaşıkta 3 defa maçı yarıda bırakıp siktir olup gitti . Bunun üzerine gözler ekonomide son zamanlarda atağa geçen MCKINSEY’e çevrildi. Fenerbahçe’nin Berat Albayrak ile yaptığı uzun pazarlıklar sonucunda Hazine ve Maliye Bakanlığının bu gözde orta ekonomi oyuncusunu FENERBAHÇE’YE kaptırdığı bildirildi. Diğer taraftan KAP’tan yetkilelerin ısrarla bilgilendirildiği açıklandı.

YERİNE KAYYUM ATANDI

Hazine ve Maliye Bakanlığının Mckinsey ayrılığı adeta şok etkisi yarattı Bakan Albayrak ise Mckinsey’den boşalan koltuğa KAYYUM gelceğini bakanlık çalışanlarına SMS yolu ile bildirdi.

KAYNAK: Alex

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir